Samosa Feribot, Kuşadası Samos Feribot

Kuşadası ve Seferihisar Çıkışlı
Türkçe Rehberli Samos Turları
1 Gece - 2 Gün ve 2 Gece - 3 Gün

Deniz kıyısında 4 yıldızlı Samos City Hotel ve Aeolis Hotel’de 1 ve 2 gecelik Kuşadası ve Seferihisar Çıkışlı Türkçe Rehberli Samos Turları’na feribot biletleri, liman vergileri, oda/kahvaltı konaklama, ve 2 ada turu dahil.

Her şey dahil sadece 109€’dan başlayan fiyatlarla

Türkçe Rehberli Samos Turları

Hem Kuşadası hem de Seferihisar’dan hareket eden, özenle seçilmiş Türkçe rehberli turlarımızla pitoresk Samos adasına büyüleyici bir yolculuğa çıkın.

Bu turlar, 1 gece 2 gün veya 2 gece 3 gün seçenekleriyle Samos’un zengin kültürünü, çarpıcı manzaralarını ve tarihi yerlerini unutulmaz bir şekilde keşfetmeyi vaat ediyor. Türkçe Rehberli Samos Turunuz, sizi Ege Denizi’nin nefes kesici manzaralarına daldıran doğal bir feribot geçişi ile başlar.

Samos’un huzurlu güzelliğinin ortasında dinlendirici bir konaklama sağlamak için oda/kahvaltı esasına göre konforlu bir konaklama sizi bekliyor. Pakete Kuşadası ve Seferihisar için gerekli tüm liman vergilerinin yanı sıra seyahatiniz boyunca gönül rahatlığı sunan kapsamlı seyahat sigortası da dahildir.

Büyüleyici Samos adasında kalıcı anılar yaratmak için tasarlanmış rehberli turlarımızla rahatlama, keşif ve konforun mükemmel karışımını deneyimleyin.

Dahil Olan Hizmetler

Kuşadası / Samos gidiş-dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, seçilen gece kadar oda/kahvaltı konaklama, Türkçe rehberlik ve transfer hizmetleri, 2 tam gün Türkçe rehberli Samos turu, ve mesleki sorumluluk sigortası.

Dahil Olan Hizmetler

Seferihisar / Samos gidiş-dönüş IDO bileti, Seferihisar ve Samos liman vergileri, seçilen gece kadar oda/kahvaltı konaklama, Türkçe rehberlik ve transfer hizmetleri, 2 tam gün Türkçe rehberli Samos turu, ve mesleki sorumluluk sigortası.