Samosa Feribot, Kuşadası Samos Feribot

Samos'a Feribot'un Avantajları

Samos’a Feribot sizi unutulmaz bir tatil deneyimine Samos’a davet ediyor.

Biletinizi samosaferibot.com’dan alın
avantajlardan faydalanın…

Samos'a Feribot'un Avantajları

samosaferibot.com’dan aldığınız her bilet size harika avantajlar sağlıyor… tek yapmanız gereken Samos’a Feribot’dan aldığınız boarding kartınızı göstermeniz, sonrası… avantajlardan avantaj beğenin!!!

Samos Adası’nı ziyaret edecek olan müşterilerimiz, feribot biletlerini samosaferibot.com üzerinden satın alarak çeşitli mağazalarda ve turistik mekanlarda özel indirimlerden yararlanabilirler.

Samos’a Feribot sadece sorunsuz bir rezervasyon deneyimi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yerel deneyimler, yemek ve alışverişte harika tasarrufların kilidini açar. İster adanın tarihi yerlerini keşfetmek, ister lezzetli mutfağının tadına bakmak veya benzersiz hediyelik eşyalar için alışveriş yapmak isteyin, samosaferibot.com Samos maceranıza ekstra bir değer katar.

Bu kullanışlı online feribot bileti rezervasyon platformunun sunduğu kolaylık ve tasarruf sayesinde inanılmaz indirimlerin tadını çıkarırken Samos’un güzelliğini keşfedin.

SAMOS FREE SHOP 10% İNDİRİM

samosaferibot.com’dan biletinizi alın, ofisimizde ücretsiz Platinium üyelik kuponuna sahip olun. 1 yıllık üyeliğin size 10% indirimden başka neler mi kazandırıyor… Program ortağı tüm Dufry mağazalarında indirim, havaalanı VIP salonlarına erişim, en iyi markalarla hediyeler ve benzersiz deneyimlerden faydalanın…

KUŞADASI - İZMİR HAVAALANI TRANSFERLERİNDE 20% İNDİRİM

Dilerseniz İzmir ADB Havaalanı’ndan Kuşadası’na ister Kuşadası’ndan İzmir ADB Havaalanı’na transferlerinizde 20% indirimden faydalanmak için tek yapmanız gereken samosaferibot.com’dan aldığınız biletinizi göstermeniz…

HONDOS CENTER SAMOS 60% İNDİRİM

Hondos Center Samos’da plaj ürünlerinde 60%’a, parfüm ve kozmetikte 50%’ye ve tüm aksesuarlarda 20%’ye varan muhteşem indirimler sizi bekliyor… Sadece samosaferibot.com’dan aldığınız biletinizi yada boarding kartınızı göstermeniz yeterli.

SAMOS LOKAL İÇECEKLERİNDE 10% İNDİRİM

samosaferibot.com’dan aldığınız biletinizi yada boarding kartınızı göstererek Samos’un lokal üreticisinden dilediğiniz Ouzo ve Samos şaraplarını 10%, diğer ağır olanları 5% indirimli alabilirsiniz.

YIANNIS OUZERI RESTORAN 10%

Feta salatası, Tzaziki, Kleftiko, Mousakka, Saganaki, Stifado gibi Samos adasına has ev yemeklerinin yanında ızgara ahtapot, kalamar, tarama, salata ve yanında soğuk Samos şarabını, Ouzosunu denemek ister misiniz? samosaferibot.com’dan aldığınız biletinizi yada boarding kartınızı gösterin 10% indirim kazanın!!!

CORNER BAR PYTHAGORION 10%

Pythagorio’nun en güzel lokasyonunda, harika manzarası, inanılmaz menüleri ve çok çeşitli lezzetli kokteylleri 72 yıldır hizmet veren Corner Bar’ın tüm imkanlarından 10% indirimli faydalanabilirsiniz… samosaferibot.com’dan aldığınız Samos biletinizi veya boarding cartınızı göstermeniz yeterli.