Hakkımızda

Hakkımızda, Samos'a Feribot

HAKKIMIZDA

Kuruluş Yılı: 1977
Merkez Ofis: Kuşadası
Hakkımızda

1977 senesinde iş yaşamımıza başladığımız Kuşadası/Samos arası düzenli feribot seferlerimizi, halen firmamıza ait feribotlarımız ile devam ettirmekte ve aynı zamanda da Samos Adası’nda her türlü konaklama, tur ve gezi servislerini sunmaktayız.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetimizin yanı sıra vermekte olduğumuz servislerimizin beklentilerin üzerinde olmasını sağlamak amacı ile çalışanlarımıza sunmuş olduğumuz eğitim, çalışma ortamı ve koşulları ile de çalışanlarımızın verimliliğini ve dolayısı ile de rekabet gücümüzü arttırmak için gerekli iyileştirme uygulamaları önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

VİZYONUMUZ

Çalışan ve dolayısı ile de müşteri memnuniyetini benimsemiş bir anlayış içerisinde sektörde verdiği servislerden ötürü lider ve itibar edilen bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine sunmak ve çalışılması, tercih edilen bir şirket olmak.

 

Şirket Ünvanı: Meander Turizm Deniz Taşımacılığı Tic. A.Ş
Vergi Dairesi ve Numarası: Kuşadası VD. 2950107474
Ticaret Sicil No: Kuşadası – 3026
Merkez: Camikebir Mah. Mahmut Esat Bozkurt Cad. Turistik Site No: 14/B 9400 Kuşadası Aydın

Hakkındaki Videoyu Oynat Samos'a Feribot

Kuşadası Samos Feribot Seferleri ve Samos Tatili

samosaferibot.com sitemizden Samos’a feribot sefer saatleri hakkında bilgi alabilir ve feribot biletlerini satın alabilirsiniz. Yunan adaları arasında en yeşili olarak yer alan Samos (Sisam adası) adasıdır. Samos adasında görülmesi gereken yerler arasında Pythagorion, Kokkari, Vathy, Eupalinos Tüneli, Arkeoloji Müzesi, Psili Ammos olup adayı en konforlu şekilde dolaşmanın yolu ise araç kiralamadır. samosaferibot.com’dan alacağınız Kuşadası Samos feribot bileti ile ister aynı gün gidiş dönüş yapabilir dilerseniz de adaya özel sunduğumuz konaklamalı paket imkanları ile hoşça bir tatil geçirebilirsiniz. Adaya has ev yapımı tatlı şarap ve reçine şaraplarının tadına bakmayı unutmayın 🙂 Tüm servislerimiz Meander Travel tarafından sağlanmaktadır.