Samosa Feribot, Kuşadası Samos Feribot

Samos Adası'na Nasıl Gidilir?

Pythagorion ve Vathy limanları arasında seçim yapabileceğiniz birden fazla kalkış saati ile günlük Kuşadası Samos feribot seferleri sunuyoruz.

Bilet Satınal

  • Kuşadası
  • Samos
  • Seferihisar
  • Kuşadası
  • Samos
  • Seferihisar
How to Get to Samos?Samos Adası'na Nasıl Gidilir?

Samos Adası'na Nasıl Gidilir?

Kuşadası Samos feribot seferleri Nisan – Ekim ayları arasında her gün düzenli olarak Meander Travel feribotları ile yapılmaktadır.

Sabah 09:00 – 18:00 saatleri arasında yapılan feribot seferleri her gün Samos Adası’nın Vathy ve Pythagorion limanlarına düzenlenmektedir.

Feribot seferleri dönemsel olarak yoğunluğa göre ek seferlerle de güncellenmektedir. Seyahat öncesinde feribot saatlerinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Kuşadası Samos feribot yolculuğu 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Samos Adası'nda Gezip Görülecek Yerler Nereleridir?

Balıkçı köylerinden plajlara, müzelerden antik kentlere kadar Samos Adası’nda o kadar çok gezip görülecek yer var ki… 

Kuşadası Çıkışlı Türkçe rehberli Samos turu

Samos Adası’na Nasıl Gidilir?

Samosaferibot.com, Pythagorion ve Vathy limanları arasında seçim yapabileceğiniz birden fazla kalkış saati ile günlük Kuşadası Samos feribot seferleri sunmaktadır. Kuşadası Samos feribot seferlerini ve Kuşadası Samos feribot bileti fiyatlarını web sitemizden kolayca kontrol edebilir ve biletlerinizi online olarak alabilirsiniz.

Kuşadası Samos Feribot Seferleri

Kuşadası Samos feribot sefer saatleri haftanın gününe ve yılın zamanına bağlı olarak değişmektedir. Bununla birlikte, genellikle biri sabah ve biri akşam olmak üzere günde en az iki feribot geçişi vardır. Kuşadası ve Samos arasındaki yolculuk süresi yaklaşık 75 dakikadır, bu nedenle sizin için uygun bir zaman bulacağınızdan emin olabilirsiniz.


Kuşadası Samos Feribot Bileti Fiyatları

Kuşadası Samos feribot bileti fiyatlarımız oldukça rekabetçidir. Tek yön, gidiş-dönüş ve açık-dönüş biletleri de dahil olmak üzere çeşitli bilet seçenekleri sunuyoruz. Çocuklar ve yaşlılar için indirimler sunuyoruz. Ayrıca feribot biletleri ve Samos’ta konaklama içeren özel Samos Turu paketlerimiz için rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Kuşadası Samos Feribot Kalkış Saatleri

Kuşadası Samos feribot kalkış saatlerimiz yılın zamanına bağlı olarak değişmektedir. Bununla birlikte, genellikle sabah başlayıp akşam biten günlük birden fazla sefer sunuyoruz.


Kuşadası Samos Feribot Biletlerini Online Olarak Almak

Kuşadası Samos feribot biletlerinizi online olarak almak için Samosaferibot.com web sitesini ziyaret etmeniz ve seyahat tarihlerinizi ve saatlerinizi seçmeniz yeterlidir. Daha sonra istediğiniz bilet türünü seçebilir ve güvenli bir ödeme yöntemi kullanarak biletleriniz için ödeme yapabilirsiniz. Biletlerinizi aldıktan sonra bir onay e-postası alacaksınız.


Check-in, Pasaport Kontrolü ve Samos’a Feribot

Feribot geçişinizin yapılacağı gün, planlanan kalkış saatinizden en az 1 saat önce ofisimize gelmeniz yeterlidir. Check-in masasında pasaportunuzu ve feribot biletinizi ibraz etmeniz gerekecektir.

Check-in yaptıktan sonra, Kuşadası feribot terminalinde pasaport ve gümrük kontrolünden geçip, feribota binerek Samos’a yolculuğunuzun tadını çıkarabileceksiniz.

Samos Kapı Vizesi

Samos Kapı Vizesi, Yunanistan’ın Samos adasını ziyaret edenlere sunduğu basitleştirilmiş vize uygulaması olup gelen yolcuların varış noktasına vardıklarında vize almalarına olanak sağlamaktadır.

Kapı Vizesi ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için lütfen Samos Kapı Vizesi sayfamızı ziyaret ediniz.

Hakkındaki Videoyu Oynat Samos'a Feribot

Samos Feribot Seferleri

Kuşadası Samos feribot biletinizi satın alabilirsiniz

Samos’a feribot seferleri ve saatleri, bilet ücretleri, kapıda vize ve diğer tüm konaklama, araç kiralama ve akşam yemeği gibi hizmetlerimiz hakkında samosaferibot.com‘dan bilgi alabilir, Yunan adaları arasında en güzellerinden biri olan Samos adasına gidiş dönüş feribot biletlerinizi alıp bu yemyeşil adada Pythagorion, arkeoloji müzesi, Efpalinion Tüneli, Kokkari, Vathy ve meşhur şarap müzesi gibi daha bir çoklarını gönlünüzce gezerek harika bir tatil geçirebilirsiniz. Tüm servislerimiz Meander Travel tarafından sağlanmaktadır.