Samosa Feribot, Kuşadası Samos Feribot

Samos'taki Restoranlar

Büyüleyici sahil tavernaları ve aile tarafından işletilen lokantalar, musakka, ızgara ahtapot ve Yunan salatası ile Samos’ta yemek yemek sadece bir yemek değil, deniz kıyısında bir şölen…

Bilet Satınal

  • Kuşadası
  • Samos
  • Seferihisar
  • Kuşadası
  • Samos
  • Seferihisar

Samos'taki Restoranlar

Samos’taki Restoranlar:  Samos adasında birbirinden farklı taverna ve restaurantlarda adanın meşhur lezzetleri olan reçine şarabı ve Ouzo’sunu ızgara deniz mahsüleri; balık, ahtapot, kalamar ve feta salatası eşliğinde tatmaya, tarama, Musakka, Saganaki, Stifado gibi ev yemeklerini denemeye ve canlı Yunan müzikleri eşliğinde gönlünüzce dans etmeye ne dersiniz?

Doğu Ege Denizi’nde pitoresk bir Yunan adası olan Samos, zengin kültürel mirasını yansıtan canlı bir mutfak sahnesine sahiptir. Samos’taki restoranlar geleneksel Yunan yemekleri ve Akdeniz mutfağının yenilikçi yorumlarından oluşan keyifli bir füzyon sunmaktadır. Ziyaretçiler Samos’u çevreleyen kristal berraklığındaki sulardan yakalanan taze deniz ürünlerini yerel zeytinyağı, otlar ve sebzelerle eşleştirerek tadabilirler.

Büyüleyici sahil tavernaları ve aile tarafından işletilen lokantalar, konukların Ege’nin muhteşem manzarası eşliğinde açık havada yemek yemenin keyfini çıkarabilecekleri sıcak ve davetkâr bir atmosfer yaratmaktadır.

Klasik musakka, ızgara ahtapot veya ferahlatıcı bir Yunan salatası ile Samos’ta yemek yemek sadece bir yemek değil; adanın doğal güzelliği ve misafirperverliği ile çevrili Yunan gastronomisinin kalbine doğru duyusal bir yolculuktur.

PYTHAGORION'DAKİ RESTAURANTLAR

Samos'taki Restoranlar

REMATAKI RESTAURANT

Samos'taki Restoranlar

NOTOS RESTAURANT

Samos'taki Restoranlar

TARSANAS RESTAURANT

Samos'taki Restoranlar

ELIA RESTAURANT

Samos'taki Restoranlar

DIONYSOS RESTAURANT

VATHY'DEKİ RESTAURANTLAR

KOKKARI'DEKİ RESTAURANTLAR

Samos'taki Restoranlar

KOKORAS RESTAURANT

Samos'taki Restoranlar

POSEIDON RESTAURANT

IREON'DAKİ RESTAURANTLAR

Samos'taki Restoranlar

NEKTARIOUS RESTAURANT

KERVELI'DEKİ RESTAURANTLAR

Samos'taki Restoranlar

HARAVGI RESTAURANT

Hakkındaki Videoyu Oynat Samos'a Feribot

Samos Feribot Seferleri

Kuşadası Samos feribot biletinizi satın alabilirsiniz

Samos’a feribot seferleri ve saatleri, bilet ücretleri, kapıda vize ve diğer tüm konaklama, araç kiralama ve akşam yemeği gibi hizmetlerimiz hakkında samosaferibot.com‘dan bilgi alabilir, Yunan adaları arasında en güzellerinden biri olan Samos adasına gidiş dönüş feribot biletlerinizi alıp bu yemyeşil adada Pythagorion, arkeoloji müzesi, Efpalinion Tüneli, Kokkari, Vathy ve meşhur şarap müzesi gibi daha bir çoklarını gönlünüzce gezerek harika bir tatil geçirebilirsiniz. Tüm servislerimiz Meander Travel tarafından sağlanmaktadır.