Samosa Feribot, Kuşadası Samos Feribot

MYKONOS TURU

3 Gece - 4 Gün

3, 4 ve 5 yıldızlı otellerde 3 gece / 4 günden başlayan oda / kahvaltı konaklama, feribot biletleri ve liman vergileri dahil Mykonos Turu..

sadece 349€’dan başlayan fiyatlarla

MYKONOS TURU

Mykonos turu doğal güzellikler, canlı kültür ve lüks rahatlamanın mükemmel bir karışımını sunar. Adanın Paradise ve Super Paradise gibi el değmemiş plajları, kristal berraklığındaki suları ve altın rengi kumlarıyla plaj severler için güneşle ıslanmış bir cennet sunar.

Beyaz badanalı büyüleyici mimarisi ve dar labirent sokaklarıyla Mikonos Kasabası, keşif için pitoresk bir ortam yaratmaktadır. Adanın ünlü gece hayatı, Ege Denizi’ne bakan çok sayıda bar ve kulüp ile enerjik ve canlı bir atmosfer arayanlara hitap etmektedir.

Ayrıca Mikonos, Delos Adası’nın arkeolojik harikalarıyla örneklenen zengin bir tarihe sahiptir. Su aktivitelerinden kültüre dalmaya kadar farklı ilgi alanlarına hitap eden Mykonos turu, Kiklad Adaları’nın kalbinde çok yönlü ve unutulmaz bir deneyim arayanlar için ideal bir fırsattır.

Mykonos Turu

Mykonos Turu 349€

DAHİL OLAN SERVİSLER
 • Kuşadası / Samos gidiş – dönüş feribot bileti
 • Kuşadası ve Samos liman vergileri
 • Karlovasi / Mykonos gidiş – dönüş feribot bileti
  (ekonomi sınıfı)
 • Belirtilen otellerde 3 gece / 4 gün oda / kahvaltı konaklama
 • Mesleki sorumluluk sigortası

Mykonos'un Karşı Konulmaz Gece Hayatı...

Kiklad Adaları’nın kalbinde yer alan pitoresk bir Yunan adası olan Mikonos, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri büyüleyen canlı ve heyecan verici gece hayatıyla ünlüdür.

Mykonos turu ile Ege Denizi üzerinde güneş batarken ada, unutulmaz gece deneyimleri arayanlar için canlı bir cennete dönüşür.

Mykonos Town’un Arnavut kaldırımlı dar sokakları, eğlence düşkünleri bir dizi şık barı, modaya uygun salonları ve birinci sınıf kulüpleri keşfederken ışık, müzik ve kahkahalardan oluşan bir kaleydoskopla canlanır.

Kıyı şeridi boyunca uzanan plaj kulüpleri, uluslararası DJ’lerin ritmik ritimlerinin dalgaların dinlendirici sesiyle kusursuz bir şekilde birleştiği göz alıcı partilere ev sahipliği yapmaktadır.

Mykonos Turu

MYKONOS TURU OTELLERİ

HAZIRAN 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17
Oteller
Kişi Başı
Tek Kişi
3. Kişi
Anna Maria Mykonos Hotel ***
349€
579€
349€
Petinaros Hotel Mykonos ***
369€
609€
369€
Giannnoulaki Hotel ****
409€
699€
409€
Vienoula’s Garden Hotel Mykonos ****
499€
879€
499€
Rocabella Mykonos *****
799€
1479€
799€
Petinos Beach Hotel Mykonos *****
959€
1779€
959€

MYKONOS TURU OTELLERİ

HAZIRAN 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17
3 GECE | 4 GÜN MYKONOS TURU

ANNA MARIA
MYKONOS HOTEL
***

İki kişilik odada kişi başı
349€
Tek kişilik oda
579€
3. Kişi
349€

PETINAROS
HOTEL MYKONOS
***

İki kişilik odada kişi başı
369€
Tek kişilik oda
609€
3. Kişi
369€

GIANNOULAKI HOTEL
****

İki kişilik odada kişi başı
409€
Tek kişilik oda
699€
3. Kişi
409€

VIENOULA'S GARDEN HOTEL MYKONOS
****

İki kişilik odada kişi başı
499€
Tek kişilik oda
879€
3. Kişi
499€

ROCABELLA MYKONOS
*****

İki kişilik odada kişi başı
799€
Tek kişilik oda
1479€
3. Kişi
799€

PETINOS BEACH HOTEL
MYKONOS
*****

İki kişilik odada kişi başı
959€
Tek kişilik oda
1779€
3. Kişi
959€

MYKONOS TURU DETAYLARI

Dahil Olan Hizmetler

 • Kuşadası / Samos gidiş – dönüş feribot bileti
 • Kuşadası ve Samos liman vergileri
 • Karlovasi / Mykonos gidiş – dönüş feribot bileti
  (ekonomi sınıfı)
 • Belirtilen otellerde 3 gece / 4 gün oda / kahvaltı konaklama
 • Mesleki sorumluluk sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Konaklama vergisi gecelik oda başına 1.50€’dan başlayarak otel kategorisine göre farklılık göstermektedir.
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • 65 Yaş ve üzeri sur-prim ücreti

Vize Detayları

 • Yunanistan’a giriş yapabilmek için geçerli bir pasaport ve Schengen vizesi gerekmektedir.
 • Yeşil pasaport hamillerinden vize istenmemektedir.
 • Pasaport geçerlilik sürenizin Yunanistan’a girdiğiniz tarihden itibaren 91 gün olması gerekmektedir.
 • Vize ücreti 160€’dur.
 • Yurtdışı çıkış harcı 150 TL’dir.

Feribot Kalkış/Varış Limanları

Kuşadası Samos feribot sefer saati 09:00, varış 10:15
Karlovasi Mykonos feribot sefer saati 16:45, varış 20:25


Mykonos Karlovasi feribot sefer saati 11:55, varış 15:55
Samos Kuşadası feribot sefer saati 18:00, varış 19:15

Mikonos’a 3 gece 4 günlük bir tur planlamak heyecan verici bir deneyim olabilir, çünkü Mikonos çarpıcı plajları, canlı gece hayatı ve büyüleyici mimarisiyle bilinen güzel bir Yunan adasıdır. İşte zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak örnek bir güzergah:

 1. Gün: Mikonos’a varış
  – Feribot kalkış saatinden en az 1 saat önce Meander Travel Kuşadası ofisinde pasaport ve check-in işlemlerini yaptıktan sonra 09:00 hareketli Kuşadası Samos feribotu ile hareket. 1 saat sürecek bir yolculuktan sonra Samos’un Vathy Limanı‘na varış, öğleden sonra 16:25 de Samos’un b Limanı’ndan kalkacak olan Mykonos feribotuna kadar serbest zaman. Vathy – Karlovasi Limanı arası mesafeyi bu linkten kontrol edebilirsiniz.
  – Mikonos’a varış ve otelinize yerleşme.
  – Öğleden sonrayı otelde dinlenerek veya yerel bölgeyi keşfederek geçirin.
  – Akşam, dar sokaklarını keşfetmek, deniz kenarındaki bir tavernada akşam yemeğinin tadını çıkarmak ve adanın gece hayatını deneyimlemek için Mykonos Town’a (Chora) gidin.

 2. Gün: Plaj Günü ve Yel Değirmenleri
  – Sabah: Güneşlenme ve su aktiviteleriyle dolu bir gün için Psarou Plajı veya Paradise Plajı’nı ziyaret edin.
  – Öğleden sonra: Chora bölgesinde bulunan Mikonos’un ikonik yel değirmenlerini keşfedin. Pitoresk manzaranın fotoğraflarını çekmeyi unutmayın.
  – Akşam: Deniz kenarında bir restoranda akşam yemeği yiyin: Deniz kenarındaki bir restoranda akşam yemeği yiyin ve eğer isterseniz Mikonos’un gece hayatını keşfedin.

 3. Gün: Delos Adası Gezisi
  – Sabah: Antik kalıntıları ve tarihi önemiyle bilinen yakındaki arkeolojik Delos adasına bir tekne turuna çıkın.
  – Öğleden sonra: Aslanlar Terası, Dionysos Evi ve Delos Arkeoloji Müzesi de dahil olmak üzere arkeolojik alanı keşfedin. Mikonos şehrini daha fazla keşfedin, biraz alışveriş yapın ve keyifli bir öğle yemeğinin tadını çıkarın.
  – Akşam: Mykonos’a dönün ve sahil kenarındaki bir restoranda dinlenin veya Mykonos Town’da sakin bir akşam yemeğinin tadını çıkarın.

 4. Gün: Dinlenme ve Ayrılış
  – Sabah: Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Mykonos Samos feribotu kalkış saatinden en az 30 dakika önce limanda olunuz, 11:55’de Samos – Karlovasi Limanı’na hareket, ortalama 4 saat sürecek olan bu yolculuk esnasında eşsiz Ege Denizi manzarasını izleyerek geçirebilirsiniz. 15:55’de Samos adasına varışla beraber 18:00’de Samos’un Vathy Limanı’ndan kalkacak olan feribotla Kuşadası’na hareket ediyorsunuz. 1 saat sürecek bir yolculuk sonrasında Kuşadası’na vararak, gümrük ve pasaport işlemleri sonrasında turunuzu bitirmiş oluyorsunuz.


Bir başka Meander Travel turunda görüşmek üzere.

Unutmayın, bu sadece önerilen bir güzergahtır ve ilgi alanlarınıza ve tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz. Mikonos’un sunabileceği çok şey vardır, bu nedenle planı ziyaret etmek istediğiniz belirli etkinlikleri veya yerleri içerecek şekilde ayarlamayı unutmayın.

Ege Denizi’ndeki popüler bir Yunan adası olan Mikonos, güzel plajları, canlı gece hayatı ve büyüleyici mimarisiyle tanınır. İşte Mikonos’ta mutlaka görülmesi gereken bazı yerler ve aktiviteler:

 1. Mikonos Kasabası (Chora): Renkli kapıları ve panjurları olan geleneksel beyaz badanalı binaları bulacağınız Mikonos Kasabası’nın dar dolambaçlı sokaklarını keşfedin. Kasabanın ve denizin panoramik manzarasını sunan Kato Mili’nin ikonik Yel Değirmenlerini ziyaret edin.
 2. Küçük Venedik: Mikonos Kasabası’ndaki bu büyüleyici mahalle, Venedik’i anımsatan, suyun hemen kenarına inşa edilmiş evlere sahiptir. Sahildeki kafe ve barlardan birinde gün batımının keyfini çıkarın.
 3. Mikonos Arkeoloji Müzesi: Antik Kiklad dönemine ait eserlerden oluşan bir koleksiyona ev sahipliği yapan bu müzeyi ziyaret ederek adanın tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinin.
 4. Panagia Paraportiani: Mikonos’un en ünlü ve fotoğraflanmış kiliselerinden biri olan bu beyaz badanalı yapı, dört şapelin eşsiz bir karışımıdır.
 5. Matoyianni Caddesi: Alışveriş tutkunları, Mikonos Kasabası’nda butikler, hediyelik eşya dükkanları ve tasarım mağazalarıyla dolu bu hareketli caddeyi keşfetmekten keyif alacaklardır.
 6. Ege Denizcilik Müzesi: Gemi modelleri, antik navigasyon aletleri ve daha fazlasını sergileyen sergiler aracılığıyla Mikonos’un denizcilik tarihini keşfedin.
 7. Süper Cennet Plajı: Mikonos güzel plajlarıyla ünlüdür ve Süper Cennet altın rengi kumları ve berrak sularıyla bilinen popüler bir noktadır. Ayrıca hareketli plaj partileriyle de ünlüdür.
 8. Paradise Plajı: Bir başka popüler plaj olan Paradise Plajı, canlı atmosferi, su sporları ve plaj kulüpleriyle tanınır. Gündüzleri dinlenmek ve geceleri parti yapmak için harika bir yerdir.
 9. Delos Adası: Bir zamanlar antik Yunanistan’da dini ve kültürel bir merkez olan arkeolojik bir alan olan yakındaki Delos adasına günübirlik bir gezi yapın. Tapınak, tiyatro ve ev kalıntılarını keşfedin.
 10. Ano Mera: Mikonos’un daha sakin bir tarafını deneyimlemek için bu geleneksel köyü ziyaret edin. Panagia Tourliani Manastırı’nı keşfedin ve yerel tavernalardan birinde yemeğin tadını çıkarın.
 11. Folklor Müzesi: Mykonos Town’da bulunan bu müze, geleneksel kostümler, tekstil ürünleri ve ev eşyalarından oluşan bir koleksiyon sergileyerek adanın kültürel mirası hakkında fikir vermektedir.
 12. Ornos Plajı: Sığ sulara sahip aile dostu bir plaj olan Ornos Plajı, yüzme ve su sporları için mükemmel bir seçimdir. Bölgede ayrıca çeşitli restoran ve kafeler bulunmaktadır.

Mikonos’un rahatlama ve canlı gece hayatının bir karışımını sunduğunu unutmayın, bu nedenle seyahat programınızı ilgi alanlarınıza ve tercihlerinize göre uyarlayın. İster tarihle, ister plajlarla, ister partilerle ilgileniyor olun, Mikonos’un her gezgin için sunabileceği bir şeyler vardır.

ORTAK EVRAK LİSTESİ (HERKES İÇİN ALINMASI GEREKLİ EVRAKLAR)

 • En az 6 ay geçerliliği olan pasaport
 • Yeni çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Pasaportun kimlik bilgilerinin yer aldığı ilk sayfasının fotokopisi
 • Kimlik fotokopisi
 • E-Devlet’ten vukuatlı nüfus kayıt örneği, ikametgah, pasaport protokol belgesi, tarihçeli yerleşim yeri raporu, yurda giriş çıkış belgesi (tüm belgelerin barkodlu olması gerekmektedir)
 • Daha önceden alınan Schengen vizesi varsa, yurtdışı mühürlerinin yer aldığı sayfalar ile birlikte fotokopisi
 • Yunanistan Vizesi Başvuru Formu (Doldurulmuş hali ile)
 • Var ise tapu, ruhsat hesap cüzdanı fotokopisi
 • Yurtdışına çıkacağınız tarihten başlayan AB Ülkelerinde geçerli olan 30.000 Euro teminatlı Seyahat Sigortası
 • Başvuru sahibinin Yunanistan’da kalacağı süre boyunca masraflarını karşılayacak tutarı gösteren bir banka hesap cüzdanı fotokopisi veya bankadan alınan kaşeli imzalı yazı.


MAAŞLI ÇALIŞANLAR

 • Ortak evrak listesinin tümü
 • Güncel vergi levhası fotokopisi
 • Şirketin yeni tarihli faliyet belgesinin aslı
 • Şirketin imza sirküleri fotokopisi
 • Ticari kuruluş gazetesinin fotokopisi
 • İşe giriş bildirgesi
 • Son 4 aylık hizmet dökümü
 • Son 3 aylık maaş bordrosu
 • İşyeri izin dilekçesi


ŞİRKET SAHİPLERİ

 • Ortak evrak listesinin tümü
 • Güncel vergi levhası fotokopisi
 • Şirketin yeni tarihli faaliyet belgesinin aslı
 • Şirketin imza sirküleri fotokopisi
 • Ticari kuruluş gazetesinin fotokopisi


ESNAFLAR

 • Ortak evrak listesinin tümü
 • Güncel vergi levhası fotokopisi
 • Yeni tarihli faaliyet belgesinin aslı
 • Ticari kuruluş gazetesinin fotokopisi


EV HANIMLARI

 • Ortak evrak listesinin tümü
 • Eşine ait kategori için istenen belgelerin tümü
 • Sponsor dilekçesi


ÖĞRENCİLER

 • Okuldan alınan yeni tarihli öğrenci belgesi
 • Sponsor dilekçesi
 • Sponsora ait belgeler


EMEKLİLER

 • Ortak evrak listesinin tümü
 • E-Devlet’den emekli aylık bilgisi (barkodlu)
 • Son 3 aylık emekli maaşı dökümü (bankadan)
Mykonos Turu
Mykonos Turu
Mykonos Turu
Mykonos Turu