Samosa Feribot, Kuşadası Samos Feribot

KUŞADASI ÇIKIŞLI SAMOS TURU

Kuşadası Çıkışlı Samos Turu sizi bekliyor…

1 Geceden başlayan Samos tatili 74€

başlayan fiyatlarla…

Kuşadası Çıkışlı Samos Turu

Tatilinizi olağanüstü kılmak için rahatlık ve konforu kusursuz bir şekilde harmanladığımız Samos Turlarımız ile unutulmaz bir yolculuğa çıkın.

Tatilinize doğal bir feribot yolculuğu ile başlayın, büyüleyici Samos adasına doğru yol alırken kendinizi Ege Denizi’nin nefes kesici manzaralarına bırakın. Özenle hazırlanmış paketlerimiz sadece feribot deneyimini değil, aynı zamanda oda kahvaltı bazında keyifli bir otel konaklaması da sağlar.

Kendinizi yerel kültüre bırakın ve her türlü ihtiyacınızı karşılayan rahatça konaklayacağınız otelinizde dinlenin. Dahası, paketlerimiz her şey dahil olup vergi ve harçları kapsamaktadır, böylece herhangi bir gizli maliyet olmadan Samos’un güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bırakın ayrıntılarla biz ilgilenelim, siz de ömür boyu sürecek anılar yaratmaya odaklanın.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Doryssa Theorem Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Aeolis Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Samos City  Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Samos Bay Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Hydrele Beach Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Hotel Glicorisa Beach’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Kouros Seasight  Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Pegasus Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Doryssa Seaside Resort Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Lithos Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Method Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Samaina Port Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.