Samosa Feribot, Kuşadası Samos Feribot

Samos Turu

Samos’a Feribot sizi unutulmaz bir tatil deneyimine Samos Turu’na davet ediyor.

Feribot dahil sadece 74€

Her Gün Çıkışlı Samos Turu

Samos turunda yer alan oteller adanın çeşitli yerlerine dağılmış durumda. kalmak için çok güzel yerler Pythagorion, Vathy ve Kokkari’dir. Tüm bu yerlerin birçok turistik tesisi, tavernası, güzel plajları ve birçok oteli var.

Sık otobüs seferleri onları adanın diğer bölgelerine bağlar, ancak adayı kendi hızınızda keşfetmek için birkaç günlüğüne araba kiralamanızı öneririz.

Samos adasında 1 geceden başlayan konaklamalı kişiye özel tatil imkanlarından birini seçebilir, dilediğinizce değiştirebilir, araç kiralama, akşam yemeği gibi ilave hizmetleri dahil edebilirsiniz.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Aeolis Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Samos City  Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Samos Bay Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Hotel Glicorisa Beach’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Kouros Seasight  Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Pegasus Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Doryssa Seaside Resort Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Lithos Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Method Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.