Samosa Feribot, Kuşadası Samos Feribot

Kasım'da Samos Turu

Samos’a Feribot sizi unutulmaz bir tatil deneyimine Kasım ayında haftasonları Samos Turu’na davet ediyor.

Feribot dahil sadece 59€

Kasım'da Samos Turu

Kasım ayı her hafta sonu
4 – 5    /   11 – 12    /   18 – 19    /   25 – 26

Kasım ayında hafta sonları, büyüleyici Samos adasına keyifli feribot seferlerimiz devam ediyor.

Sonbaharın serin esintisi Ege Denizi’ni süpürürken, zengin tarihi ve doğal güzellikleriyle tanınan Samos’a haftasonu kaçamağı için gidebilirsiniz. Varışta kış mevsiminde daha az turistle adanın sakin ortamının keyfini çıkarabilirsiniz. Büyüleyici köyleri, antik harabeleri ve keşfedilmeyi bekleyen nefes kesen manzaralarıyla Samos’un bu dönemde sunacağı çok şey var.

İster ıssız kumsallarda dolaşın, ister şirin tavernalarda yerel lezzetlerin tadına varın, ister tarihi hazineleri keşfedin,
Samos Kasım’da sakin ve ödüllendirici bir tatil kaçamağı vaat ediyor.

Sizin için özel olarak en ekonomik şekilde hazırladığımız otel, feribot, kiralık araç ve canlı müzikli akşam yemeği gibi servislerin dahil olduğu farklı hafta sonu tatil paketlerini burada inceleyerek size en uygun olanı bulabilirsiniz.

HOTEL + FERİBOT 59€

Merkezi konumdaki bir otelde konforlu bir konaklama ve feribot transferlerini içermekte olup, bütçenizi sarsmadan unutulmaz bir kaçamak yapmanızı sağlar.

Rezervasyon

HOTEL + FERİBOT + CANLI MÜZİKLİ
TAVERNA 85€

Özel tatil paketimizle Samos’un büyüsünü yaşayın. Merkezi bir otelde konaklama, feribot hizmetimizle masmavi sularda seyahat edin ve akşamınızı geleneksel bir tavernada canlı yerel müzik eşliğinde nefis Yunan mutfağıyla tamamlayın. Hepsi rakipsiz bir teklifte bir araya getirilmiş gerçek bir Yunan kaçamağını kaçırmayın!

Rezervasyon

HOTEL + FERİBOT +
KİRALIK ARAÇ 79€

Her şey dahil tatil paketimizle büyüleyici bir Samos macerasına atılın. Sakin bir otel konaklamasının, sorunsuz feribot ulaşımının ve adanın gizli mücevherlerini kendi hızınızda keşfetmek için kiralık bir arabanın özgürlüğünün tadını çıkarın. Samos’un her köşesi sizi bekliyor ve biz keşfetmenizi kolaylaştırdık:)

Rezervasyon

Kuşadası Samos Feribot Seferleri, Seferihisar Samos Feribot Seferleri
Hakkındaki Videoyu Oynat Samos'a Feribot

Samos Feribot Seferleri

Kuşadası Samos feribot biletinizi satın alabilirsiniz

Samos’a feribot seferleri ve saatleri, bilet ücretleri, kapıda vize ve diğer tüm konaklama, araç kiralama ve akşam yemeği gibi hizmetlerimiz hakkında samosaferibot.com‘dan bilgi alabilir, Yunan adaları arasında en güzellerinden biri olan Samos adasına gidiş dönüş feribot biletlerinizi alıp bu yemyeşil adada Pythagorion, arkeoloji müzesi, Efpalinion Tüneli, Kokkari, Vathy ve meşhur şarap müzesi gibi daha bir çoklarını gönlünüzce gezerek harika bir tatil geçirebilirsiniz. Tüm servislerimiz Meander Travel tarafından sağlanmaktadır.