Samosa Feribot, Kuşadası Samos Feribot

Kasım'da Samos Turu

Samos’a Feribot sizi unutulmaz bir tatil deneyimine Kasım ayında haftasonları Samos Turu’na davet ediyor.

Feribot dahil sadece 69€

Kasım'da Samos Turu

Kasım ayında haftasonları, büyüleyici Samos adasına keyifli feribot seferlerimiz devam ediyor.

Sonbaharın serin esintisi Ege Denizi’ni süpürürken, zengin tarihi ve doğal güzellikleriyle tanınan Samos’a haftasonu kaçamağı için gidebilirsiniz. Varışta kış mevsiminde daha az turistle adanın sakin ortamının keyfini çıkarabilirsiniz. Büyüleyici köyleri, antik harabeleri ve keşfedilmeyi bekleyen nefes kesen manzaralarıyla Samos’un bu dönemde sunacağı çok şey var.

İster ıssız kumsallarda dolaşın, ister şirin tavernalarda yerel lezzetlerin tadına varın, ister tarihi hazineleri keşfedin,
Samos Kasım’da sakin ve ödüllendirici bir tatil kaçamağı vaat ediyor.

Sizin için özel olarak en ekonomik şekilde hazırladığımız otel, feribot, kiralık araç ve canlı müzikli akşam yemeği gibi servislerin dahil olduğu farklı hafta sonu tatil paketlerini burada inceleyerek size en uygun olanı bulabilirsiniz.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Aeolis Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Kuşadası – Samos – Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti, Kuşadası ve Samos liman vergileri, Samos City  Hotel’de oda / kahvaltı konaklaması, Türsab mecburi seyahat sigortası dahildir.

Hakkındaki Videoyu Oynat Samos'a Feribot

Kuşadası Samos Feribot Seferleri ve Samos Tatili

samosaferibot.com sitemizden Samos’a feribot sefer saatleri hakkında bilgi alabilir ve feribot biletlerini satın alabilirsiniz. Yunan adaları arasında en yeşili olarak yer alan Samos (Sisam adası) adasıdır. Samos adasında görülmesi gereken yerler arasında Pythagorion, Kokkari, Vathy, Eupalinos Tüneli, Arkeoloji Müzesi, Psili Ammos olup adayı en konforlu şekilde dolaşmanın yolu ise araç kiralamadır. samosaferibot.com’dan alacağınız Kuşadası Samos feribot bileti ile ister aynı gün gidiş dönüş yapabilir dilerseniz de adaya özel sunduğumuz konaklamalı paket imkanları ile hoşça bir tatil geçirebilirsiniz. Adaya has ev yapımı tatlı şarap ve reçine şaraplarının tadına bakmayı unutmayın 🙂